Wystawa Modelarska

W dniu 9 lutego, w Szkole Podstawowej nr 1 w Oświęcimiu, odbyła się wystawa prac wychowanków sekcji Modelarskiej i Decoupage działających w Młodzieżowym Domu Kultury. Wystawa prezentowała m.in. modele latarni morskich, szybowców jak również przedmiotów ozdabianych techniką Decoupage. Nauczyciel obu sekcji, pan Dariusz Pawlica, wręczył wychowankom pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki, a dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury, pani Bogumiła Goryczka skierowała do młodych modelarzy słowa uznania za ich trud i cierpliwość podczas tworzenia tych małych dzieł sztuki.

Oprócz wychowanków wystawę odwiedzili ich rodzice, dziadkowie i rodzeństwo. Była to okazja do rozmów o hobby, które jest nie tylko świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu, ale również kształcącą i poznawczą pasją.