„Z okazji Dnia Babci i Dziadka…”

Są takie szczególne dni w roku, w czasie których możemy wyrazić naszą wdzięczność za  trud i oddanie naszych babć i dziadków oraz za wszystko to, co od nich otrzymujemy. To właśnie Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Z tej okazji, w dniu 19 stycznia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Oświęcimiu, odbyło się przedstawienie w wykonaniu grupy teatralnej działającej w Młodzieżowym Domu Kultury. Dzieci pod opieką pani Patrycji Więcek przygotowały krótki występ, podczas którego licznie zebrani goście mogli wysłuchać wierszy przygotowanych specjalnie na ten wyjątkowy dzień. Po występie teatralnym wnuki złożyły swoim dziadkom i babciom życzenia oraz wręczyły własnoręcznie zrobione kwiatki, a potem przyszedł czas na wspólny taniec.

Jesteśmy przekonani, że dzięki występowi naszych wychowanków, każda Babcia i każdy Dziadek poczuli się wyjątkowo w tym szczególnym dniu.