Koncert Kolęd

W dniu 20 grudnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Oświęcimiu odbył się koncert kolęd i pastorałek „Do szopy, do szopy wszyscy…” w wykonaniu zespołu wokalnego i 3 zespołów wokalno – instrumentalnych działających przy Młodzieżowym Domu Kultury.

W koncercie zaprezentowali się:

• zespół pod kierunkiem Andrzeja Kojdeckiego w składzie: Wioletta Grubka, Michał Gworek, Ewelina Michalczewska, Aleksandra Nyga, Agnieszka Sarna
  • zespół pod kierunkiem Kamili Sibik w składzie: Oskar Dębski, Adrian Gradek, Gabriela Gwiżdż, Daria Knapik, Klaudia Knapik, Patrycja Jażdżewska, Patrycja Pysz
  • zespół pod kierunkiem Joanny Krzyżak w składzie: Aleksandra Dziędziel, Sylwia Piątek, Martyna Symula, Kinga Zabawska
  • zespół pod kierunkiem Janusza Majcherka w składzie: Monika Hodur, Karol Jarosz, Olga Możdżeń, Katarzyna Sanak.

Utwory wykonane przez naszych wychowanków wprowadziły w świąteczny nastrój licznie przybyłych gości.