Przedstawiamy wybrane osiągnięcia wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu w roku szkolnym 2010/2011:

Imię i nazwisko laureata Rodzaj wyróznienia Nauczyciel prowadzący
40 Edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego – PENTEL (Osielsko,  08.2010)
 Martyna Bartecka  Laureatka
Aleksander Żubrowski Laureatka
Karolina Kuczek Laureatka
Elżbieta Gabryszak Laureatka
VIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Tęczowy Kalendarz”
(Tychy,  09.2010)
Magdalena Krieger Kwalifikacja do wystawy Małgorzata Domżał
Zofia Ryś Kwalifikacja do wystawy
Aleksandra Leszczyńska Kwalifikacja do wystawy
Weronika Cichy Kwalifikacja do wystawy
Mateusz Olszowski Kwalifikacja do wystawy Elżbieta Wardzała – Sereś
Aleksandra Moskal Kwalifikacja do wystawy
III Ogólnopolski Konkurs na Grafikę i Rzeźbę o Tematyce Muzycznej
(Leszno,  09.2010)   
Małgorzata Metyk Nagroda Elżbieta Wardzała – Sereś
XIII Biennale Ekslibrisu Dzieci i Młodzieży Żary 2010
(Żary,  09.2010)
Piotr Olak Kwalifikacja do wystawy Elżbieta Wardzała – Sereś
Ariadna Dłubisz Kwalifikacja do wystawy
Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Szachach (Oświęcim,  20.10.2010)
Musiał Tomasz I miejsce Tomasz Kantyka
Hardek Krzysztof II miejsce
Puchajda Tomasz VII miejsce
Herma Arkadiusz XI miejsce
Powiatowa Gimnazjada w Szachach (Oświęcim,  25.10.2010)
Chłopcy:
Goc Rafał I miejsce Tomasz Kantyka
Setkiewicz Krzysztof III miejsce
Bernowski Szymon IV miejsce
Kubica Wojciech VII miejsce
Gwinner Jan VIII miejsce
Dziewczęta:
Jeruszka Daria I miejsce Tomasz Kantyka
Jeruszka Karolina II miejsce
Jeruszka Justyna III miejsce
Nowak Joanna IV miejsce
XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Ja i Król Maciuś Pierwszy (Płock, 11/2010)
Mateusz Olszowski II nagroda Elżbieta Wardzała – Sereś
Miejskie zawody lekkoatletyczne „Jedenastka na 11 listopada” (06.11 2010)
Agnieszka Szabla I miejsce w kat. klas I-III Małgorzata Gawron
Powiatowy Konkurs Poezji Śpiewanej „W żółtych płomieniach liści” (Brzeszcze, 22.11. 2010)
Zespół Camino I miejsce Janusz Majcherek
VIII Przegląd Plastyczny „Anioł”  (Nowy Sącz, 15.12.2010)
Małgorzata Metyk Wyróżnienie Elżbieta Wardzała – Sereś
X Powiatowy Konkurs Plastyczny „Tradycje Świąteczne I Noworoczne. Hej, Kolęda, Kolęda !” (Oświęcim, 17.12.2010)
Kategoria na papierze:
Grupa wiekowa  5 – 8 lat:
Domżał Wojciech Nagroda Małgorzata Domżał
Sobanik Anna Nagroda
Paluch Dariusz Nagroda
Sówka Nicola Nagroda
Grabowska Julia Wyróżnienie
Pielesz Nina Wyróżnienie
Śmiechowska Wiktoria Wyróżnienie
Balcerek Julia Wyróżnienie
Rybak Mateusz Wyróżnienie Elżbieta Wardzała – Sereś
grupa wiekowa  9 – 12 lat:
Pędrys Paulina Nagroda Małgorzata Domżał
Domżał Weronika Nagroda
Tiffert Katarzyna Wyróżnienie
Iwanicka Julia Wyróżnienie
Sereś Sara Wyróżnienie Elżbieta Wardzała – Sereś
grupa wiekowa 13 – 16 lat:
Pawluśkiewicz Izabela Nagroda Elżbieta Wardzała – Sereś
Sobol Wiktoria Nagroda
Sałek Inga Wyróżnienie
Metyk Małgorzata Wyróżnienie
Podsiadło Anna Wyróżnienie
Kategoria kompozycje przestrzenne:
grupa wiekowa 9 – 12 lat:
Kajor Mateusz Nagroda Małgorzata Domżał
Krzyżecka Natalia Nagroda Elżbieta Wardzała – Sereś
Spiesz Dominika Wyróżnienie
Bartula Kaja Wyróżnienie
Bartecka Julia Wyróżnienie Małgorzata Domżał
VI Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek „Hej Kolęda, Kolęda” (Oświęcim, 13.01.2011)
Kategoria: gimnazja
Martyna Symula II nagroda Joanna  Krzyżak
Międzynarodowe Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży (Toruń, 2010)
Anna Podsiadło Kwalifikacja do wystawy Elżbieta Wardzała – Sereś
Małgorzata Metyk Kwalifikacja do wystawy
XIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Ludzie ludziom zgotowali ten los” (Tychy, 16.02.2011)
Inga Sałek Nagroda Elżbieta Wardzała – Sereś
Jakub Kubica Kwalifikacja do wystawy Małgorzata  Domżał
XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Młodych Artystów Nieprofesjonalnych ART – TALENT 2011 (Libiąż, 27.03.2011)
Izabela Pawluśkiewicz III nagroda Elżbieta Wardzała – Sereś
XIV Biennale Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży (Oświęcim, 31.03.2011)
Kategoria wiekowa A – przedszkole od lat 5:
Śmiechowska Wiktoria Wyróżnienie Małgorzata Domżał
Kategoria wiekowa C –  kl. IV-VI sp:
Sereś Sara Nagroda Elżbieta Wardzała – Sereś
Kategoria wiekowa D – gimnazjum:
Metyk Małgorzata Nagroda Elżbieta Wardzała – Sereś
Metyk Małgorzata Wyróżnienie
Kategoria wiekowa E – szkoły ponadgimnazjalne do lat 19:
Janowiak Paulina Elżbieta Wardzała – Sereś
XX Małopolski Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży „TRIADA 2011”  twórczość plastyczny  (Kraków, 04/2011)
Janowiak Paulina Nagroda Elżbieta Wardzała – Sereś
Zajas Julia Wyróżnienie Małgorzata Domżał
XXIV Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych „TALENTY MAŁOPOLSKI 2011” (Oświęcim, 25.03.2011)
Rudnicki Mateusz Wyróżnienie w kat. muzycznej Janusz Majcherek
Zespół Camino Wyróżnienie w kat. muzycznej
XV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moje Marzenia” (Oświęcim, 17.05.2011)
Stańczyk Anna Kwalifikacja do wystawy Elżbieta Wardzała – Sereś
Spiesz Dominika Kwalifikacja do wystawy
Konkurs Plastyczny „Lubię smoki” (Oświęcim, 17.05.2011)
Kategoria wiekowa 7- 11 lat
Lasatowicz Karolina Wyróżnienie I stopnia Elżbieta Wardzała – Sereś
Żak Karolina Wyróżnienie II stopnia
Kategoria wiekowa 12 -16 lat
Matejko Zuzanna Nagroda Elżbieta Wardzała – Sereś
Sereś Hubert Kwalifikacja do wystawy Elżbieta Wardzała – Sereś
XIII Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka (Gliwice, 28.05.2011)
Kategoria wiekowa do lat 8
Musiał Tomasz IV miejsce Tomasz Kantyka
Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży Szkolnej (Katowice, 05.06.2011)
Kategoria wiekowa do lat 8
Musiał Tomasz V miejsce Tomasz Kantyka

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Sukcesy MDK w roku szkolnym 2010/2011