Przedstawiamy wybrane osiągnięcia wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu w roku szkolnym 2009/2010:

Imię i nazwisko laureata Rodzaj wyróżnienia Nauczyciel prowadzący
Ogólnopolski Turniej Szachowy Przedszkolaków
 Musiał Tomasz  15 miejsce Tomasz Kantyka
I Konkurs Literacki „Baśniowe Smoki i Potwory”
Anna Wieczorek I nagroda Patrycja Więcek
Justyna Momot I nagroda
Aleksandra Czerwik II nagroda
Kinga Madejczyk Wyróżnienie
Konkurs plastyczny „Baśniowe Smoki i Potwory” 
Kategoria wiekowa: 12 – 16 lat
Zuzanna Matejko Wyróżnienie I stopnia Elżbieta Wardzała- Sereś
prace przestrzenne- obie grupy wiekowe:
Patrycja Sroka Wyróżnienie III stopnia Elżbieta Wardzała-Sereś
Jakub Pawela Wyróżnienie III stopnia
Aleksandra Moskal Wyróżnienie III stopnia
Zofia Ryś Kwalifikacja do wystawy Małgorzata Domżał
Ewa Paszek Kwalifikacja do wystawy Elżbieta Wardzała- Sereś
Piotr Olak Kwalifikacja do wystawy
Igor Pawela Kwalifikacja do wystawy
Martyna Kurzak Kwalifikacja do wystawy
XIV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moje marzenia”
Kategoria wiekowa: dzieci przedszkolne:
Wiktor Foltyn Wyróżnienie III stopnia Małgorzata Domżał
Kategoria wiekowa: klasy I – III:
Zuzanna Leszczyńska Wyróżnienie I stopnia Małgorzata Domżał
Weronika Domżał Wyróżnienie III stopnia
Kinga Kokoszka Wyróżnienie III stopnia
Kategoria wiekowa: klasy IV – VI:
Magdalena Krieger Wyróżnienie II stopnia Małgorzata Domżał
Marta Kinalska Wyróżnienie III stopnia
Karolina Kokoszka Kwalifikacja do wystawy Małgorzata Domżał
Marta Krasoń Kwalifikacja do wystawy
Kinga Kokoszka Kwalifikacja do wystawy
Martyna Kurzak Kwalifikacja do wystawy
Aleksandra Brusik Kwalifikacja do wystawy
Julia Grabowska Kwalifikacja do wystawy
Jagoda Bibrzycka Kwalifikacja do wystawy
XXXV Małopolski Konkurs Plastyczny „Matka w oczach dziecka”
Wiktoria Śmiechowska Nagroda Małgorzata Domżał
Adrianna Kwaczała Nagroda
Karolina Kokoszka Wyróżnienie
XIII Ogólnopolski Konkurs Młodych Artystów Nieprofesjonalnych „Art.–Talent 2010” 
Izabela Pawluśkiewicz I miejsce Agnieszka Mucha
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Światło”
Zuzanna Matejko Wyróżnienie Elżbieta Wardzała-Sereś
Małgorzata Metyk Wyróżnienie
IV Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Ogród Piękna, Dobra i Radości”
Wiktoria Mydlarz Nagroda Małgorzata Domżał
Zofia Miśkiewicz Wyróżnienie
Tomasz Puchajda Wyróżnienie
XVII Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii” 2010
Adam Goryczka IV miejsce
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Zwierzę samo się nie obroni”
Zofia Ryś I miejsce Małgorzata Domżał
Zofia Miśkiewicz II miejsce
Wiktoria Śmiechowska II miejsce
Maciej Sulikiewicz III miejsce
Klaudia Zegiel Wyróżnienie
V Ogólnopolski Festiwal Integracyjny Tańca i Piosenki „Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna”
grupa „WOW” II miejsce A. Stawicka
XXIII Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2010”– finał wojewódzki
Grupa „WOW”  Ewa Sznurowska Wyróżnienie w kategorii form tanecznych A. Stawicka
Małopolski Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży „Triada 2010” – twórczość plastyczna
Paulina Janowiak Nagroda Elżbieta Wardzała-Sereś
XXIII Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych„Talenty Małopolski 2010” – finał wojewódzki
Zespół wokalno – instrumentalny Wyróżnienie w kategorii form muzycznych Janusz Majcherek
XII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Ludzie ludziom zgotowali ten los”
Marta Klimkowicz Nagroda Elżbieta Wardziała-Sereś
Małgorzata Metyk Kwalifikacje do wystawy
IX Powiatowy Konkurs Plastyczny „Tradycje Śświateczne  i noworoczne. HEJ KOLĘDA, KOLĘDA !
Kategoria na papierze:
Grupie wiekowa  5 – 8 lat:
Duda Alicja Nagroda Małgorzata Domżał
Tiffert Katarzyna Nagroda
Iwanicka Julia Nagroda
Korzuń Alicja Nagroda
Kotapka Katarzyna Wyróżnienie
Szczerbowska Katarzyna Wyróżnienie
Cichy Weronika Wyróżnienie
Bartecka Julia Wyróżnienie
Stoczek Igor Wyróżnienie
Mydlarz Wiktoria Wyróżnienie
Grupa wiekowa  9 – 12 lat
Metyk Małgorzata Nagroda Elżbieta Wardzała-Sereś
Pocztowska Agnieszka Nagroda Małgorzata Domżał
Domżał Weronika Nagroda
Ryszka Paulina Wyróżnienie
Scherer Klaudia Wyróżnienie
Ryś Zofia Wyróżnienie
Grupa wiekowa 13 – 16 lat:
Dłubisz Ariadna Nagroda Elżbieta Wardzała-Sereś
Sobol Wiktoria Nagroda
Wilkosz Agnieszka Nagroda
Podsiadło Anna Nagroda
Grupie wiekowej 17 – 19 lat:
Klimowicz Magdalena Nagroda Elżbieta Wardzała-Sereś
Kompozycje przestrzenne:
Grupa wiekowa 5 – 8 lat:
Sereś Hubert Nagroda Elżbieta Wardzała-Sereś
Moskal Aleksandra Nagroda
Bartecka Martyna Nagroda Małgorzata Domżał
Grupa wiekowa 9 – 12 lat
Scherer Klaudia Nagroda Małgorzata Domżał
Sereś Sara Nagroda Elżbieta Wardzała-Sereś
Matejko Zuzanna Nagroda
Metyk Małgorzata Nagroda

 

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Sukcesy MDK w roku szkolnym 2009/2010